Pro mateřské školy - nabídka pořadů

Vše přizpůsobujeme věku a možnostem dětí. Naše zkušenosti jsou základem úspěchu a spokojenosti dětí...

Na veselé zážitky se nezapomíná. Ve všech pořadech jsou použity cviky na rozvoj jemné motoryky.

Interaktivní pořad, při kterém si děti hrají na pohádky.Šípková Růženka, Rusalka, chlapci si připomenou, že každý král má své vojáky a zahrají si na ně.Je zde zařazena pohádková rozcvička a děti se pokouší uhádnout názvy pohádek. Celý pořad provází plyšový pes Pája. V pořadu jsou zařazeny skladby G.Verdiho, A.Dvořáka, O.Nedbala a další velikáni světové hudby.

klaun Ála Šípková Růženka

Tento pořad nezávazně navazuje na pohádky 1. Děti si zde hrají na pohádky O Smolíčkovi, Sněhurka, Ledová královna. Celý pořad znovu provází plyšový pes Pája. Je zde znovu použita klasická hudba L.Janáčka, O.Nedbala, B.Smetany a F.Churchila. Pro některé děti jsou připraveny drobné převleky.

Cesta do pohádek 2 - kdo je pyšný


Zlatovláska


Trpaslíci


Sněhurka trpaslíci

V našem pořadu se děti seznamují hravou formou s nebezpečím, které na ně číhá všude okolo. Jak se chovat, kde si hrát a na co si dát pozor.

Dopravní výchova pro předškolní děti

Rozloučení se zimou – imaginární koulovačka.Těšíme se na něco nového, jarní kytičky. Motýlci zachraňujeme a pouštíme do světa. Co nového se narodí? Známe miminka zvířátek? A proč se těšíme na sluníčko.Hřeje a dává sílu nám, i přírodě.

Jaro s Álou

Jedeme na výlet do ZOO a potkáváme a poznáváme zvířátka. Předvádíme jak se pohybují a jaké zvuky vydávají. Vrátíme se domů k babičce na dvorek a co tam potkáme. Na závěr si připomeneme jména zvířátek co máme doma a jaká zvířata děti mají doma.

klaun Ála O čem hovoří tělo MŠ + ZŠ